12.8 C
Скопје

Tag : супи

Магазин Магазин слајдер Храна

Совршени за пролет и лето: Ладни супи – не се варат и готови се за миг

Слободен Печат
Ладните зеленчукови супи се одличен избор за топлите летни денови. Освен што за нивната подготовка потребни ви се неколку минути и не бараат варење, ладните...