Tag : стевче стефановски

Ракомет Спорт

Стевче Стефановски нов координатое на младинските категории во Пелистер

Слободен печат
Поранешниот селектор на Македонија, Стевче Стефановски, ќе биде дел од управата на Еурофарм Пелистер. Стефановски е назначен за координатор на сите младински категории во Е....