• станислав черчесов

ВИДЕО: За инает на Роналдо, урнебесна реакција на рускиот селектор

Пред неколку дена Кристијано Роналдо ги тргна двете шишиња Кока Кола кои беа пред него на прес-конференцијата  притоа порачувајќи им на сите да пијат вода, и тој потег предизвика различни реакции. Германците со нетрпение го очекуваат дуелот со светскиот шампион Прво акциите на Кока Кола паднаа за четири милијарди по потегот на Роналдо, а следниот …

ВИДЕО: За инает на Роналдо, урнебесна реакција на рускиот селектор Read More »