Tag : српско министерство

Вести Регион

Српското Министерство за правда нема никакви информации за приведувањето на Љупчо Палевски

Слободен печат
Српското Министерство за правда нема информации за приведувањето на бизнисменот Љупчо Палевски – Палчо за кого македонските медиуми објавија дека вчера бил приведен од полицијата...
MacedonianAlbanian