Tag : сребрена стрела

Останатo Спорт

Мерцедес се вклучи во борбата против расизмот: „Сребрената стрела“ стана црна

Слободен печат
„Сребрената стрела“ во новата сезона во која Луис Хамилтон ќе ја брани титулата и воедно ќе атакува на седмиот шампионски пехар, ќе биде „црна“. Како...