Tag : Србобран

Вести Регион Слајдер

Инцидент во Србија: Фрлена бомба врз полициска станица во Србобран, нема повредени

Слободен печат
Вечерва, нешто по 21 часот, е фрлена експлозивна направа пред полициска станица во Србобран во Србија. При експлозијата немало повредени, јавуваат српските медиуми, а како...