Tag : спаринг

Останатo Спорт

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Ова е чудовиште, а не тренер, крвнички се изживуваше над мало дете и уште се фали со тоа

Слободен печат
Египетски тренер во боречки вештини со својот потег ги згрози сите љубители на спортот. Имено, тој на социјалните мрежи постави видео од еден од своите...