совет на фудбалери Archives - Слободен печат

Tag : совет на фудбалери

Спорт Фудбал

Иновација на Ковач, совет на играчи во Баерн

Слободен печат
Нико Ковач кој минатата година седна на клупата на Баерн Минхен, на почетокот се соочуваше со бројни проблеми во соблекувалната кои го поткопуваа неговиот авторитет....