5 C
Скопје

Tag : Службата за јавна безбедност

Вести Регион

Поранешниот шеф на Службата за јавна безбедност: Во Србија се подготвуваше „бомба“ против претседателот Вучиќ, како онаа во Македонија!

И.И.
Во пресрет на Новата година се појави информација дека претседателот на Србија, Александар Вучиќ и неговото семејство биле прислушувани, објави српскиот портал Курир. Оваа информација ја...