15.8 C
Скопје

Tag : Слика

Еспресо Шоу биз

Леонардо Ди Каприо со својата девојка во Кан: Поради неа станал и професионален фотограф? (ФОТО)

Слободен печат
Прославениот актер и добитник на Оскар, Леонардо Ди Каприо (44) допатува како придружба на својата девојка Камила Мороне и на никого не му дозволи да...
Еспресо Шоу биз

Хали Бери го промени имиџот: Со оваа слика го откри новиот детаљ (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската актерка на премиерата на новиот филм прошета со нова фризура. Хали Бери (52) со години ја негува pixie фризурата, која од време на време ја...
Здравје Магазин

Народен РЕЦЕПТ кој ја лекува анемијата

Слободен печат
Лошата крвна слика, односно анемијата е почеток на многу здравствени проблеми. Ако подолго време мачите мака со неа, со овој рецепт ќе почувствувате подобрување. Народната...
Спорт Фудбал

Уапсена двојката што објави фотографии од починатиот Сала од мртовечница

Слободен печат
По информациите дека се објавени фотографии од починатиот фудбалер Емилијано Сала од мртовечницата, семејството на фудбалерот, како и фудбалскиот свет останаа во шок. Сепак, полицијата...