скијатос Archives - Слободен печат

Tag : скијатос

Забава Магазин

ПАЗИ, АВИОН! Грчки остров на кој туристите доаѓаат поради опасната писта (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Не е невообичаено авионите да ги оддуваат снимателите, а камењата кои притоа летаат можат да направат голема штета, па дури и да загрозат нечиј живот....