Tag : ситилајт

Вести Скопје

Ќе бидат отстранети 240 рекламни објекти од јавните површини во Скопје

Слободен печат
Градоначалникот на Град Скопје на денешната прес-конфенреција истакна дека постигнале договор со компаниите што се занимаваат со закуп на рекламен простор, во делот на билборди и...