10 C
Скопје

Tag : штетачи

Вести Економија

Реакција на соопштението на Здружението на штедачи на „Еуростандард банка”

Слободен печат
Откако утрово Здружението на оштетени штедачи на Еуростандард банка ја обвини гувернерката Анита Ангеловска – Бежоска за инволвираност со пропаѓањето на банката, со реакција се...