23.8 C
Скопје

Tag : северина

Еспресо Шоу биз

Северина ги излуди обожавателите со својот стајлинг (ФОТО)

Слободен печат
Во жешки мини пантолончиња и проѕирен топ, Северина направи пеколна атмосфера во Аурора облечена во комбинација која ја истакна нејзината беспрекорна фигура. View this post...
Еспресо Шоу биз

Северина подготвена за второ дете? (ФОТО)

Слободен печат
Северина Којиќ имаше настап во Књажевац, а како поддршка со неа дојде и нејзиниот сопруг. Пред настапот, на присутните медиуми им кажала дека се чувствува...
Еспресо Шоу биз

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Слободен печат
Регионалните медиуми за познатата пејачка Северина во последните неколку денови пишуваат дека таа наводно поминува низ тежок период, вклучувајќи и потенцијален банкрот, долгови на сите...
Еспресо Шоу биз

ТРИ МЕСЕЦИ НЕ ПЛАТИЛА РАТА: Банка во потрага по Северина, која троши илјадници евра на одмор

Слободен печат
Како гаранција го дала својот стан во Загреб, а во моментов должи околу 7.000 евра, вкупно со каматите....
Еспресо Шоу биз

Северина во бикини: Некои воодушевени, некои разочарани (ФОТО)

Слободен печат
Популарната хрватска пејачка Северина, доколку гледаме според објавите на Инстаграм, во моментот со сопругот Игор и синот Александар одмара во Турција. Во последно време таа...
Еспресо Шоу биз

ЦЕЛ БОДРУМ ГЛЕДА ВО НЕА: Северина во бикини е вистинска БОМБА (ФОТО)

Слободен печат
Северина реши да се одмори од обврските, , па отпатува во Бодум, популарната турска дестинација. Своите бројни фанови ги израдува со најнова фотографија од оваа...
Еспресо Шоу биз

СЕВЕРИНА И ИГОР ЗАВРШИЛЕ ВО ПОЛИЦИЈА ЗАРАДИ МИЛАН: По сослушувањето побегнале од земјата?!

Слободен печат
Откако пред куќата на Милан Поповиќ, поранешниот сопруг на Северина е поставен непознат запалив предмет, наводно таа и Игор Којиќ завршиле во полиција на разговор....
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Пејачката по обвинувањата: НЕ СУМ УБИЕЦ, јас сум само СЕВЕРИНА

Слободен печат
Според неа, сите тие информации се измислени од семејството Поповиќ за да ја оцрнат јавно и да ја обезвреднат како мајка....
Еспресо Шоу биз

Се очекува ХАОС во Ѕвездите на Гранд: Поповиќ и дал 100.000 евра на Северина да се кара со Карлеуша

Слободен печат
Во новата сезона на Ѕвездите на Гранд Северина ќе и се придружи на ривалката Карлеуша во жирито на популарното натпреварување, дознаваат српските медиуми. Саша Поповиќ...