Tag : Сержоја Марков

Еспресо Шоу биз

Џеј пееше на првиот роденден на синот на пејачката Аделина и адвокатот Сержоја (ВИДEO)

Слободен печат
Со торта на пет ката, богата трпеза и скапо шампанско синоќа познатата албанска пејачка Аделина Тахири и сопругот, познатиот скопски адвокат Сержоја Марков го прославија...