20 C
Скопје

Tag : селма хајек

Магазин Магазин слајдер Сцена

Тајниот напиток на Селма Хајек за блескава кожа и добро здравје: Ви го открива рецептот!

Слободен Печат
Актерката Селма Хајек тврди дека нејзината кожа е сјајна и нежна како кадифе благодарение на една здрава мешавина чиј таен рецепт неодамна го сподeли на...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Заносната Селма Хајек позира во бикини: Mи недостасува летото

Слободен Печат
Познатата американско – мексиканска актерка Селма Хајек (54) е една од најубавите жени во светот, и во шестата деценија нејзината убавина освојува. Ѕвездата на филмот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Селма Хајек ги „полуде“ нејзините обожаватели

Слободен Печат
Селма Хајек честопати ги воодушевува своите обожаватели споделувајќи фотографии од себе, но овој пат се одлучила за „поискусно“ позирање за нејзината најнова фотографија на Инстаграм....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ја премина Селма Хајек и стана најбогатата француска снаа: Нејзиниот прв сопруг морал на рехабилитација по разводот

Слободен печат
Руската манекенка Наталија Водијанова се омажи со Антоан Арно, чиј татко Бернард е сопственик на една од светски најпрофитабилните компании LVMH Moet Hennessy. Се проценува...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Селма Хајек објави топлес фотографија на која изгледа неверојатно

Слободен Печат
Селма Хајек го одбежела 13-от роденден на нејзината ќерка Валентина Палома со стара фотографија од нејзината бременост. 54-годишната актерка објави топлес фотографија направена додека била...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерката Селма Хајек денес полни 54 години: Изгледа подобро од кога било (ФОТО)

Слободен Печат
Селма Хајек наполни 54 години. Актерката годинава реши да го прослави својот роденден во костим за капење и на Инстаграм објави фотографија на која ја...
Забава Магазин

Обожавател ѝ кажа на Селма Хајек дека има премногу ботокс, а еве што му одговори таа! (ФОТО)

Слободен печат
Холивудската ѕвезда на Инстагарам објави фотографија на која позира под палма, а до израз доаѓа нејзиното совршено лице. – Ветар, воздух – напишала накратко Селма....
Еспресо Шоу биз

Селма Хајек воодушевена од Анџелина Џоли, сподели заедничка фотографија (ФОТО)

Слободен Печат
Тие тројца глумат во новиот филм за суперјунаците од продукцијата на Марвел „The Eternals“, чија премиера е закажана за ноември 2020 година. Селма Хајек е...