дома Тагови Себастијан Курц

Таг: Себастијан Курц

Актуелно

Македонско издание на грчката книга „10+1 прашања за македонското прашање”

Во Скопје вечерва ќе биде промовирана книгата „10+1 прашања и одговори за македонското прашање“ од Костис Карпозилос и Димитрис Христопулос. Во април годинава беше официјалната промоција во...