4 C
Скопје

Tag : Сара Асановиќ (27)

Вести Регион Слајдер

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Грозоморната снимка го покажува моментот кога убиецот ладнокрвно пука во Сара

Илинка Иљоска
Безбедносните камери од бензинската пумпа во Врање каде што брутално беше убиена Сара Асановиќ (27) го снимија страшното дело. На снимката јасно се гледа како...
Вести Регион

Грозоморно убиство во Врање: Поранешен затвореник испразни пиштол во 27 – годишна носителка на тилула Мис шарм

И.И.
Полицијата во Врање трага по Марјан Стаменковиќ  (47), под сомнение дека претходниот ден ја убил Сара Асановиќ (27), поранешна победничка на фестивалот за избор на...