Tag : Сандра Миљаковиќ

Магазин Магазин слајдер Сцена

Најмладиот син на Лепа Брена има вкус: Ова е идната снаа на познатата пејачка (ФОТО)

Васко Спасоски
Девојката на Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, Сандра Миљаковиќ е вистинска убавица, а со својот изглед предизвикува внимание каде и да се појави. Таа...