Tag : сан антонио спарс

Кошарка Спорт

Крвава ноќ во НБА, Попович тргна да се тепа со судиите, крвав нос на Јокиќ (ВИДЕО)

Слободен печат
Екипата на Сан Антонио спарс загуби со 116:103 пред своите гледачи, а натпреварот го одбележа реакцијата на тренерот Грег Попович кој сакаше да се пресмета...