ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

Хрватската пејачка Нина Бадриќ ги поздрави своите обожавателите од одморот на Хвар објавувајќи фотографија во костим за капење. На фотографијата, Нина позира насмеана во едноделен црн костим за капење, а за само еден час објавата заработи повеќе од 5.000 допаѓања.   View this post on Instagram   A post shared by Nina Badrić (@badrich) „Само …

ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата Read More »