Tag : рубен диаш

Спорт Фудбал

Пеп Гвардиола конечно си најде дефанзивец, Диаш за 55 милиони евра се сели во Сити

Слободен печат
Португалскиот репрезентативец со гол против Мореиренсе се прости од клубот од Лисабон и се очекува во текот на денов да ги помине лекарските прегледи и...