Tag : Родриго Бетанкур

Спорт Фудбал

Јувентус и Барселона одново ќе си разменуваат фудбалери

Слободен печат
Во првата разма Барселона заработи дури и 12 милиони евра, но во втората која ја подготвуваат челниците на двата тима, ситуацијата ќе биде обратна. Барселона...