Tag : реобединување

Забава Магазин

Ирина Шајк и Бредли Купер заедно на настан: повторно обединување на екс партнерите (ФОТО)

Слободен печат
Бредли Купер и Ирина Шаик, се сретнаа на еден настан кој се случи после BAFTA и заедно позираа пред фото-објективот. Откако љубовната приказна заврши, а...