4 C
Скопје

Tag : рб16б

Останатo Спорт

ВИДЕО: „Ред Бул“ го промовираше болидот за новата Ф1 сезона!

Слободен печат
Четирикратниот Формула 1 шампион во периодот од 2010-2013 година, денеска „Ред Бул“ ги објави првите слики од новиот болид „РБ16Б“ кој ќе го користи во...