Tag : раводиш

Вести Избори 2020

Мицкоски: Правда и закон мора да има и сите ќе одговараат, нема пакт со криминалот

Слободен печат
Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на партијата и носителот на ИЕ 4, Александар Николоски вечерва од Радовиш во кампањата “Исправи се Македонијо!’...