12.8 C
Скопје

Tag : раскрсници

Вести Ви Препорачуваме Македонија Скопје

ВИДЕО АНКЕТА: Дали ви пречат протестите што ги организира опозицијата?

Веќе неколку денови опозицијата организира протести, блокирајќи неколку клучни сообраќајници во Скопје. Екипата на „Слободен печат“ излезе на терен со цел да ги праша граѓаните...