23.8 C
Скопје

Tag : радовишко шеталиште

Вести Македонија Слајдер

Приведен 24-годишен радовишанец, кој со „БМВ“ прошета низ радовишкото шеталиште

Слободен печат
МВР информира дека е приведен 24-годишен радовишанец, кој со возило помина низ радовишкото шеталиште. -Во врска со случајот пренесен преку видео снимка објавена на социјалната...