24.8 C
Скопје

Tag : Птресек

Вести Регион

ИЈЗ на Црна Гора: Нови 623 случаи на ковид-19, починаа девет пациенти

Слободен печат
Во Црна Гора во изминатите 24 часа се регистрирани 623 нови случаи на коронавирус од 2.237 тестови, како последица на вирусот починаа девет пациенти додека...