-2.4 C
Скопје

Tag : психолошки трилери

Магазин Магазин слајдер Сцена

Никол Кидман проговори за последниците од снимањето психолошки трилери: Не знаев што е фикција, а што вистина

Слободен Печат
Интригите околу мини-серијата „The Undoing“ на „HBO“ во која главните улоги ги играат Никол Кидман и Хју Грант, не стивнуваат. Откако многу гледачи се побунија...