Tag : прегазен малолетник

Хроника

Прегазен малолетник во Скопје

Слободен печат
Вчера во 14 часот и 25 минути на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје, возило марка Ауди со скопски регистерски таблички, управувано од дваесетгодишниот Ф.И...