Tag : предраг рајковиќ

Спорт Фудбал

Србија го има најдобриот голман во Европа (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат
Рајковиќ има фантастичен старт во новата натпреварувачка сезона во дресот на Ремс и заслужено моментно го има епитетот најдобар голман во Европа. Српскиот голман е...