15 C
Скопје

Tag : праксата

Вести Македонија

Шекеринска: Ја прекинавме праксата на финансирање споменици, музеи и жални врби

МИА Агенција
Вицепремиерката и министерка за одбрана Радмила Шекеринска денеска посети неколку локации во Охрид каде се спроведени значајни инфаструктурни проекти, а изврши увид и на дел...