23.8 C
Скопје

Tag : Потсдам

Вести Свет Слајдер

ВИДЕО I Масакр во германска психијатрија: Работничка уби четворица пациенти, еден е во тешка состојба

Слободен печат
Четири лица беа пронајдени мртви во болница во германскиот град Потсдам доцна синоќа, а една жена е приведена, соопшти полицијата. Портпаролот на државната полиција во...