3 C
Скопје

Tag : поседувале

Хроника

Уапсени двајца тетовчани кои поседувале марихуана

Слободен печат
На 14.09.2019 во 21.05 часот полициски службеници од СВР Тетово,  на ул.„29 Ноември“ во Тетово ги лишиле од слобода С.С.(31) и Е.Б.(28), двајцата од с.Боговиње,...