ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот… Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е заљубен, а неговото срце го освои моделот и ријалити ѕвезда Евелин Лозада (44), која се прослави во шоуто „Жените на кошаркарите“. Парот е во врска веќе неколку месеци, а времето …

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони! Read More »