1 C
Скопје

Tag : поплавен пат

Автомагазин Магазин

Зошто никогаш не треба да возите на поплавен пат? (ВИДЕО)

Слободен печат
Едно од основните правила за сите возачи во сообраќајот секаде на светот е исто: Не возeте по поплавен пат! Анонимен набљудувач сними опасна ситуација, во...