Tag : пирс максвел

Кошарка Спорт

Како ли им успеа, досега невидено забивање на Харлем Глобтротерси! (ВИДЕО)

Слободен печат
Членовите на „Харлем Глобтротерси“ повторно го привлекуваат вниманието со своите неверојатни кошаркарски потези. Глобтротерси имаат за обврска да ја забавуваат публиката со своите настапи во...