Tag : педофил

Вести Ви Препорачуваме Свет

ПЕДОФИЛОТ ЕПСТАЈН ГО ПОТПИШАЛ ТЕСТАМЕНТОТ НА САМО ДВА ДЕНА ПРЕД СМРТТА: Кој ќе наследи 577 милиони долари?

Слободен печат
Новите судски записи покажуваат дека милионерот Џефри Епстајн, кој бил вклучен во сексуалниот скандал во врска со подведувањето на малолетнички, потпишал тестамент само два дена...
Вести Свет

КАКО МИЛИЈАРДЕРОТ ПЕДОФИЛ СИ ГО ОДЗЕЛ ЖИВОТОТ? Бил под посебен надзор, но чуварите направиле УЖАСНА ГРЕШКА

Слободен печат
Два дена по смртта на Џефри Епстајн, милијардерот обвинет за сексуално злоставување и трговија со малолетници, во медиумите кружат различни верзии за неговата смрт –...
Вести Свет

ШТО СЕ СЛУЧУВАЛО ВО НЕГО? Ова е дворецот на милјардерот-педофил кој се самоуби во затвор (ВИДЕО)

Слободен печат
Милјардерот Џефри Епстајн кој вчера се самоуби во затвор, имаше свој приватен остров и на него изгради вистински дворец. Островот се наоѓа на Девствените острови...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Џефри Епстајн се самоубил

Слободен печат
Милионерот Џефри Епстајн е пронајден мртов во неговата ќелија, јавува RT. Извори на полиција јавуваат дека се работи за самоубиство. Епстајн чекаше судење за трговија...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Како изгледа рајскиот остров на милијардерот педофил кој го згрози светот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Сега кога американскиот милијардер Џефри Епстајн повторно се појави во јавноста поради обвиненијата дека со години злоставувал малолетнички, многумина се прашувале што се случува со...
Вести Свет

ПЕДОФИЛОТ ГО ЗАПОЗНАЛ ТРАМП СО МЕЛАНИЈА! Разоткриени врските на уапсениот милијардер Епстајн со претседателот на САД

Слободен печат
Уапсениот педофил, милијардерот Џефри Епстајн своевремено го запознал Доналд Трамп, тогашниот колега милијардер од Њујорк, со згодната словенечка манекенка Меланија Кнавс, која набрзо ќе му...
Вести Регион

Поранешен министер на Република Српска уапсен за злоставување дете

МИА Агенција
Полицијата на Република Српска привела поранешен министер во Владата на РС осомничен за сексуално злоставување малолетно девојче (11) од Бања Лука. Според локалните медиуми, се...