Tag : пцовски

Еспресо Шоу биз

„Ќе добиеш ќотек, пи*кати матер“: Карлеуша повторно се закани на новинарка (ВИДЕО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша повторно средбата со новинарите ја искористи да ги нападне тие кои ја објавија порно-аферата со фудбалерот Огњен Вранеш. Овој пат на мета беше...