Tag : парк решенија

Вести Скопје Слајдер

Богоев: Адреналинскиот парк ќе биде готов летово, граѓаните на Карпош и Скопје ќе добијат нови бели дробови

Слободен печат
Карпошани отсекогаш се ревносни, редовни и внимателни. Така беше и овој викенд. изјави за „Утрински брифинг“на „Слободна ТВ“, градоначалникот на Карпош, Стефан Богоев. Нути едно...