Tag : париз хилтон

Еспресо Шоу биз

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Слободен печат
Многу светски ѕвезди имаат прилично бизарни барања кога станува забор за настапите или за проектите на кои работат. Постојат и такви кои подеднакво чудно живеат...
Забава Магазин

Не се бескрекорни како што изгледаат: Париз Хилтон краде, Селена Гомез расфрла валкана облека…

Слободен печат
Откако се пишуваше дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради трајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, на површина исплива и една не баш...