Tag : остварување на сон

Вести Регион

Тадиќ: Денешна Србија е остварување на сонот на Шешељ

Слободен печат
Поранешниот претседател на Србија и лидер на Социјалдемократската партија (СДС), Борис Тадиќ, изјави за магазинот Недељник дека седум години по смена на власта – Србија...