Tag : острово

Вести Хроника

Уапсени 22 мигранти на автопатот Гевгелија – Скопје

На 10.08.2019 околу 15,00 часот полициски службеници од полициската станица за граничен премин и граничен надзор „Богородица“ и ПС за граничен надзор „Михајлово“ во близина...
Вести Ви Препорачуваме Свет

Како изгледа рајскиот остров на милијардерот педофил кој го згрози светот! (ВИДЕО)

Слободен печат
Сега кога американскиот милијардер Џефри Епстајн повторно се појави во јавноста поради обвиненијата дека со години злоставувал малолетнички, многумина се прашувале што се случува со...