Tag : оптуштања

Вести Македонија Слајдер

Арсовска: Ако не помогне владата, во октомври нѐ очекува втор бран на отпуштања

Слободен печат
Ако Владата не им помогне на компаниите сега и веднаш, во октомври ќе следува нов бран на отпуштања, рече претседателката на Сојузот на стопански комори,...