18 C
Скопје

Tag : Одделението за внатрешни работи

Хроника

Во Дебар запленети 20 кг. марихуана

МИА Агенција
Припадници на Одделението за внатрешни работи од Дебар вчера во напуштен објект откриле и заплениле четири вреќи со марихуана. – Вчера полициски службеници од Одделот...