-2 C
Скопје

Tag : одбојкатска репрезентација на бих

Останатo Спорт

Турците во три сета ја решија БиХ, утре против Македонија ќе играат за прво место

Слободен печат
Одбојкарската репрезентација на Турција ја оправда фаворитската улога и со 3:0 ја совлада БиХ во квалификациите за ЕП. На квалификацискиот турнир кој се игра во...