Tag : обљубил малолетничка струмица

Хроника

Струмичанец обљубил малолетничка

Слободен печат
Утринава во 6 часот во СВР Струмица, четириесетгодишна мајка на малолетно девојче пријавила дека С.К. (23) извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка. Се преземаат мерки...