2 C
Скопје

Tag : нови филмови

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

„Нетфликс“ секоја недела во наредните 12 месеци со по еден нов филм

Слободен Печат
Од компанијата „Нетфликс“ ветуваат дека ќе се обидат да нѐ забавуваат оваа година, пренесува „Си-Ен-Ен“. Стриминг сервисот ги објави плановите за оваа година во вторник,...