6.8 C
Скопје

Tag : нов концепт

Вести Ви Препорачуваме Македонија

Експерти стравуваат дека новата концепција ќе биде водена од некомпетентни наставници

Михаило Донев
Нашата идеја е да создадеме млади граѓани кои се европски настроени. Нашите ученици учат многу предмети, но не знаат да ги поврзуваат, изјави министерката за...
Жена Магазин

Диетите се „аут“, за витка линија ви треба ОВОЈ КОНЦЕПТ!

Слободен печат
Да, сепак треба малку воздржаност, не, не е во ред да јадеме баш што сакаме и што ќе ни падне на памет, но новите концепти за...